30 Skupinska slika pri drogu

2025 Odstranitev smernih tabel in postavitev droga

V petek sem prišel pred ostalimi markacisti in zamenjal neuporabne obešanke na drvarnici in šterni.

V soboto smo se razdelili v dve skupini. Z Janezom sva odšla proti planin Kal. Med hojo do planine sva odstranila kar nekaj vej, ki so ovirale hojo po poti. Na planini Kal sva odstranila drog s smernimi tablami. Smerne table sva pospravila v zaboj in ga skupaj z drogom odložila na primerno mesto do spomladi.

Matevža sta odšla po spodnji poti proti Šiji. Na križišču poti pod Šijo sta prav tako odstranila drog s smernimi tablami in ga pospravila do spomladi na ustrezno mesto.

Popoldne smo se odpravili do vrha tekaške proge. Tam skopali luknjo za nov drog s smernimi tablami. Drog je narejen tako da se ga v jeseni sname in spomladi spet postavi. Stari drog ki ni več služil svojemu namenu smo odstranili.

Tako smo zaključili zadnjo markacijsko delovno akcijo v tem letu.

Ves čas smo uživali v čudovitih jesenskih barvah narave.

Udeleženci: Matevž Šmalc, Matevž Benec, Janez Dodič in Brane Lombar

Zapisal: Brane Lombar

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja